Naar inhoud

Vrijwilligerswervingsmaaltijd - Uw inzet, een van de belangrijkste fundamenten van onze vereniging

25 oktober 2022

Op vrijdag 21 oktober vond het wervingsdiner voor vrijwilligers plaats. Voor deze jaarlijkse avond nodigen wij alle kandidaat vrijwilligers uit, die in de loop van het jaar contact met ons hebben opgenomen. Het is een gelegenheid om hen de verschillende projecten van Piloten Zonder Grenzen België voor te stellen, en in het bijzonder dat van de begeleiding van zieke kinderen. Zie pagina: VRIJWILLIGER

© Pierre Mullier

Vrijwilligerswerk is de basis van onze vereniging, die in 1983 is opgericht door piloten en medisch personeel, allen ook vrijwilligers. Vrijwilligers spelen ook nu nog een sleutelrol in onze verschillende projecten.

© Pierre Mullier

Tijdens deze avond konden we elkaar ontmoeten, ervaringen uitwisselen en luisteren naar getuigenissen van vrijwilligers die op missie zijn gegaan. Wij konden meeleven met de emotie die zij voelden toen ze deelnamen aan deze ketting van solidariteit, waardoor kinderen in Europa een levensreddende operatie konden ondergaan, of de ontbossing in Madagaskar een halt kon worden toegeroepen.

© Pierre Mullier

We hadden ook de gelegenheid te luisteren naar een presentatie van Bart Gijzen die ons vertelde over zijn ongelooflijke project om voor zijn 50e verjaardag de Marathon des Sables te lopen, ten voordele van een project van Piloten Zonder Grenzen België, naast zijn vrijwilligerswerk in Madagaskar. We vertellen u meer over zijn buitengewone project voor het goede doel in een later nieuwsbericht.

Dank u allen voor dit moment in uw gezelschap. 

Tot volgend jaar voor nieuwe projecten en nieuwe avonturen.